Вчені Онтаріо (Канада) в невеликій лабораторії виготовили пиво з канабісу. Розробники говорять: напій безалкогольний, проте має психотропний вплив. Це означає, що він усе ж приносить шкоду здоров’ю, повідомляє Тhe Guardian.

Винахідники запевняють, що  пиво — унікальне, адже його варять з стебла та кореня рослини. А все, що було до цього — звичайне ячмінне пиво з додаванням канабісу.

Спочатку експерементаторів охоплювали сумніви, адже перші проби були нестерпними на смак. Інколи навіть нагадували гнилі брокколі. Але врешті-решт правильна комбінація хмелю, води, дріжджів і канабісу дала свій результат. Вони вважають, що це — гарна альтернатива алкоголю.

Винахід породив ідею будівництва заводу вартістю $50 млн, який претендує стати першим підприємством у світі, що вироблятиме пиво з канабісу з додаванням різноманітних ароматизаторів (лагер, стаут, ель).

Відкривачі незвичної рідини ризикнули зробити такий крок, спираючись на досвід Колорадо (США). Там справжній ажіотаж спричинило додавання марихуани до продуктів. Останні приносять прибутки, які вимірюються мільярдами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...