Дослідники Університету штату Вашингтон (WSU) розробили нанотехнології, призначені для захисту вишень, яблук та інших фруктів від заморозків, пише сайт університету.

Група вчених отримала грант в $ 500 тис від Національного інституту харчових продуктів і USDA на створення нанокристалів з рослинної основою. Внесли свою лепту в розмірі $ 100 тис і аграрії — садівники і ягідники.

Нанокристали накопичуються всередині бруньок і за рахунок своїх теплових властивостей захищають рослини в періоди непередбачуваних весняних заморозків. Вони зроблені з відновлюваних біогазових матеріалів.

Формула кристалів створена Сяо Чжаном, доцентом з Bioproducts, Science and Engineering Laboratory WSU, який співпрацював над технологією разом з Метью Уайтингом, професором садівництва Центру досліджень зрошуваного землеробства WSU і Чанкі Мо, доцентом факультету машинобудування WSU.

Навесні вони провели перше польове випробування нанокристалів, заморожуючи вишневі бруньки.

Damaged Vs Healthy Cherry Buds 880 X 589 300ppi 792x517
Пошкоджені морозом (ліворуч) і здорові бруньки вишні

Команда продовжить випробування ще три роки. Вони будуть поліпшувати технологію дозування та застосування препарату, який розпорошується у вигляді аерозолю.

Вчені сподіваються зробити революцію в агро. «Якщо ми доведемо, що технологія працює, її можна буде застосовувати не тільки на фруктових деревах, — запевняє Мо, — але і на багатьох інших культурах. Потенціал цієї технології величезний».

Нанокристали екологічні і недорогі на відміну, наприклад, від вітрових турбін і нагрівачів, які сьогодні використовують для захисту садів від заморозків. Вартість роботи такої техніки більше $ 1 тис на добу, і до того ж вона забруднює навколишнє середовище.