PepsiCo має намір побудувати в Україні завод по виготовленню чіпсів Lay’s, повідомляє AgroTimes, посилаючись на інсайдерську інформацію неназваної компанії — виробника картоплі.

За даними цього джерела, офіційно про відкриття підприємства PepsiCo оголосить восени, і швидше за все виробництво запрацює в тестовому режимі на базі компанії «Сандора» у Миколаєві на рубежі 2018-2019 років.

Експерт, на якого посилається видання, стверджує, що PepsiCo робить ставку на неможливість вивезення картоплі за межі України через прийняття нових правил її експорту.

Виробник чіпсів також вважає обсяги виробництва цього овочу в Україні значними, а професіоналізм картоплярских господарств достатньо високим, щоб почати робити місцеві Lay’s.

Зараз PepsiCo, нібито, планує тур по кращим сільгосппідприємствам цього профілю, щоб оцінити їх агрономію та стан сховищ.

Всесвітньо відомий виробник напоїв планує також доповнити свій український офіс агрономічним відділом, який буде моніторити поля і процес виробництва картоплі.

Ті, кого вибере PepsiCo, стверджує джерело, стануть володарями довгострокових угод з гігантом: компанія буде контрактувати великі партії картоплі за рік до прийому і забезпечувати аграріїв посівним матеріалом.

Як ми вже писали, при входженні на український ринок PepsiCo в якийсь момент стала випереджати свого основного конкурента Coca-Cola саме завдяки виробництву і пропозиції продуктів в різних категоріях. Зокрема, до напоїв Pepsi додалися чіпси Lay’s.

При цьому Ніл Старрок, екс-гендиректор РерѕіСо в Україні підкреслював, що своїм успіхом в Україні Lay’s і Pepsi зобов’язані інфраструктури та команді «Сандори».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...