Українські компанії станом на липень 2018 року закрили 12 безмитних квот на експорт до країн Європейського союзу, в тому числі 5 додаткових. Про це розповіла Дар’я Гриценко, експерт аграрних ринків Українського клубу аграрного бізнесу.

За її словами, по більшості позицій спостерігається пришвидшення темпів експорту. В першу чергу, мова йде про крохмаль, а також деяку тваринницьку продукцію: м’ясо птиці, яйця і молочні продукти.

Квоти на мед, соки, оброблені томати, солод, пшеницю, кукурудзу, вершкове масло взагалі вибираються одними із перших, розповіла Гриценко в ефірі «Громадського радіо». Така тенденція спостерігається з 2014 року.

Водночас, цьогоріч порівняно з 2017-м зменшились темпи по закриттю цукрової квоти, квоти на крупи та борошно, овес, ячмінь, сухе молоко.

Експерт зазначає, що по кожній товарній групі ситуація суттєво відрізняється.

Наприклад, квоту по меду Україна закрила за перші 11 днів року. Проте у нас майже немає великих виробників меду. Його скуповують товар у господарств населення, формують велику партію і потім бочками постачають європейському покупцю.

По молочній продукції все інакше. Щоб отримати дозвіл на її експорт, необхідно було пройти ряд перевірок з боку ЄС, там найжорсткіші в світі стандарти і пробитись туди – великий виклик для виробника. В 2014 році жодна українська компанія не могла експортувати молочну продукцію в ЄС, зараз таке право мають 19.

«Фактично експорт молочної продукції ми розпочали лише з минулого року. Почали закривати об’єм по вершковому маслу, «розпакували» квоту на сухе молоко і кисломолочну продукцію», – розповідає Гриценко.

По м’ясу право на поставки в ЄС мають лише 3 українські компанії. Це м’ясо птиці. Виробники яловичини чи свинини поки не пробились на ринок ЄС.

Натомість такі продукти як солод, крохмаль, цукор можуть постачати безліч українських виробників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.