Сьогодні вранці компанія “Еконія”, виробник питної води торгових марок «Малятко», «Чистий Ключ», «Чайкава» піддалася рейдерському захопленню. Про це повідомляється на сторінці CEO Club Ukraine у ​​Facebook.

Представники “Еконії” повідомили AgroDay, що 19 липня о 7 ранку 15 невідомих озброєних людей в масках увірвалися на територію підприємства і стали заявляти про свої права на володіння компанією.

За словами Євгена Глєбова, директора громадської спілки “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”, їх завів до службового приміщення один з місцевих жителів.

Непрошені гості демонстрували документи, в яких начебто йдеться про те, що всі права на Еконію належать їм. Зокрема, рішення суду про зміну власника підприємства, датоване 11 липням.

Керівництву “Еконії” відома компанія-рейдер, але поки воно цю інформацію не розголошує. Піар-служба підприємства підозрює, що напад здійснили ті ж люди, що тим же чином намагалися захопити “Еконію” в 2009 році.

На даний момент в компанії працюють юристи, які з’ясовують, де і у кого злочинці отримали фальшиві документи на власність. До розслідування підключився також Всеукраїнський Антирейдерський Штаб.

За словам Глєбова, нападники затримані поліцією до з’ясування обставин. Він розкрив частину схеми цього рейдерського захоплення. Судове рішення, яке пред’явили нападники, визнає право власності на магазин, який розташований на вході до заводу та має таку ж юридичну адресу, що й завод.

Але магазин не перебуває у власності “Еконії”, проте вже не вперше спливають рішення суду про відчуження майна заводу.