Господарський суд Донецької області конфіскував майно «Зугреського племптахорепродуктора» і передав його у власність Національного Банку України. Відповідна інформація опублікована в Єдиному реєстрі судових рішень.

За рішенням суду, птахофабрика перейшла до Нацбанку в якості компенсації заборгованості Банку “Фінансова ініціатива”, що належить Олегу Бахматюку, — разом з усіма пташниками, інкубаторами та іншим виробництвом.

За інформацією finclub, сума заборгованості банку становить 2,1 млрд грн. Але ось невдача — «Зугреський племптахопродуктор» розташований в окупованій бойовиками Донецької області. Тепер там “вирощують курчат” бойовики ДНР.

Відзначимо, що YouControl все ще відносить племрепродуктор до холдингу UkrLandFarming Олега Бахматюка. Але там заявляють, що в них немає бізнесу на окупованій території.

Нацбанк у 2017 році проводив оцінку майна підприємства. Тоді воно коштувало 8,5 млн грн — на 237,2 млн грн нижче ціни, зазначеної в іпотечних договорах. Зараз НБУ має намір продати репродуктор на відкритих торгах.

До слова, крім «Зугреського племптахопродуктора» банкіри намагаються відсудити у Бахматюка ряд інших компаній. Серед них — «Птахофабрика Київська», «Станіславська торгова компанія», «Берегівський м’ясокомбінат» та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.