«Московська шоколадна мануфактура» вирішила змінити свій логотип після того, як отримала претензії від «Львівської майстерні шоколаду». Про це російська компанія повідомила на своїй сторінці в Facebook.

«Ми, очевидно, не єдиний виробник різних фігур і сувенірів з шоколаду не тільки в Москві, а і в СНД. Є компанія, логотип якої дещо схожий на наш, але був розроблений раніше, як виявилося. Це залишиться на совісті нашого аутсорс-дизайнера, а ми теж зробимо з цього урок, про те як і з якими людьми співпрацювати», — йдеться в повідомленні.

В мануфактурі також додали, що «не важливо, яким правом і на якій території захищений логотип як товарний знак… ступінь схожості з нашим не є чимось само собою зрозумілим».

Вони вважають, що змінити логотип буде чесно. І, обіцяють, що відмінностей у логотипах буде більше.

Поки що компанія перестала використовувати логотип у соцмережі, хоча на офіційному сайті він лишився.

Нагадаємо, раніше Андрій Худо, власник української компанії, висловлював наміри судитися з росіянами за «вкрадений» логотип.

Разом з тим, фахівці відзначали, що встановити схожість логотипів повинна експертиза. Адже візуальна схожість — лише один з елементів, але не єдиний для розрізнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.