Фото: blogs.egu.eu

Агрохолдинг «Астарта», який володіє дев’ятьма цукровими заводами в різних областях України, розширює площі зрошуваних земель в одному зі своїх підрозділів — підприємстві «Полтавазернопродукт». На одному з кукурудзяних полів підприємства зараз запускають дощувальну машину, виробництва українського заводу «Фрегат», повідомляє Delo.UA.

У найближчому майбутньому підприємство отримає і інші поливні механізми для підключення їх вже на полях з цукровими буряками. Таким чином, агрохолдинг планує збільшити середній показник врожайності цукрових буряків спочатку до 85 т/га, а незабаром і до 100 т/га.

Це дозволить наростити обсяг виробництва сировини для переробки на цукрових заводах «Астарти», не розширюючи посівних площ під цукровим буряком.

В цілому, компанія планує розширити площі зрошуваних полів до 2,5 тис. га. На сьогоднішній день в «Полтавазернопродукт» під зрошенням знаходиться понад 600 га полів: близько 500 га кукурудзи зрошуються дощувальними машинами і 130 га цукрових буряків — крапельним зрошенням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.