Площі під сорго в Україні можуть розшириться з нинішніх 40 тис. га до 1-3 млн га. Це відбудеться за рахунок скорочення посівів під кукурудзою, вважає Ярослав Бардін, директор «Укрсорго».

Причиною тому – зміни клімату. Посухи частішають, волога стає основним дефіцитним фактором. При цьому сорго є менш вимогливою до води культурою, ніж, наприклад, пшениця та кукурудза.

«Через 3-4 роки посіви сорго можуть зрости до 1-3 млн га. Враховуючи, що кукурудзи зараз понад 4 млн га, в майбутньому сорго «переграє» її», — цитує Бардіна «Інфоіндустрія».

Крім посухостійкості ще один плюс на користь сорго — його зерно не містить глютену.

При цьому експерт вважає, що сорго потіснить з українських полів не тільки кукурудзу, але й буряк. В даному випадку мова йде про цукрове сорго.

В цьому році «Укрсорго» розраховує отримати з гектара 12-15 т врожайності. Досягти такого рівня дозволить технологія здвоєних рядів, розповідає Бардін. Також компанія на 30-40% знизила навантаження мінеральними добривами на ґрунт і використовує нітроамофоску 18:18:18, яка повністю розчиняється у воді.

Як результат — сьогодні посіви сорго на богарі виглядають краще, ніж сусідні посіви кукурудзи на поливі.

Нагадаємо, за розрахунками експертів, крім кукурудзи на зерно сорго також може стати повноцінною альтернативою силосній кукурудзі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.