З 1 січня 2019 року Кабмін визнає недійсними 56 стандартів на пшеницю, пише propozitsiya.com. Про це повідомив виданню Микола Кірпа — завідувач лабораторією методів збереження і стандартизації зерна Інституту зернових культур НААН України.

Такі радикальні заходи викликані не тільки зобов’язаннями перед ЄС, але й відсутністю необхідних добрив і засобів захисту рослин. А також глобальним потеплінням і браком інвестицій в інтенсивні технології вирощування пшениці.

Зараз тільки 15% цієї культури в Україні відповідають якості 1-го і 2-го класу, причому, на перший клас припадає лише 0,17%.

Таким чином, наша пшениця в Європі вважається другосортною і продається погано. Причина: неприпустимий для європейців вміст зернової домішки — 5% в першому сорті, тоді як в Європі вважаються допустимими не більше 2%.

Україна збирається вводити нові стандарти, але яким вони будуть, експерти не визначилися.

«Європейських стандартів» на пшеницю просто не існує, кажуть вони, у кожної країни — свої. Наприклад, в Німеччині, як і в кількох інших країнах ЄС, 4 класу пшениці: Е ( «екстра»), А, В і С. У США — 5, а в Канаді — цілих 30.

Є ще й міжнародні стандарти — серії ISO і EN. Вони поділяють зерно не за якістю, а за призначенням: кондитерське, хлібопекарське, непродовольче і т.д.

Невизначеність, які саме національні стандарти слід ввести Україні, щоб відповідати запитам європейських імпортерів, викликає суперечки.

Зернотрейдери проти поділу за якістю і вимагають залишити тільки стандарти ISO. А виробники турбуються, що, в такому разі, закупівельні ціни на пшеницю будь-якого класу впадуть до мінімуму.

На думку Кіпри, в Україні має зберегтися поділ пшениці на класи за якістю, тому що вона росте в різних кліматичних зонах, і це на неї впливає.

Більшість українських фахівців хочуть залишити нинішні три класи, а всю непродовольчу пшеницю об’єднати в четвертий. Зерно, яке не відповідає жодному з 4-х класів, буде визнано нестандартним.

Крім нових принципів поділу зерна, пшеницю перших двох класів чекає підвищення показників клейковини, натури й скловидністості. А 3-класну пшеницю будуть перевіряти на білок і мінімально низький допустимий вміст зернової домішки.

Основний виконавець нових стандартів — Інститут зернових культур. “Ми поставили завдання запровадити їх якщо не до кінця поточного року, то вже точно до початку жнив наступного”, — підсумував Кірпа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.