Компанія «Українська органіка», український постачальник унікальних органічних добрив Saprolife і член Міжнародної федерації рухів екологічного сільського господарства IFOAM, приступає до вирощування органічної малини європейських сортів.

При виборі технології вирощування власники підприємства керувалися зростаючим попитом на якісну і свіжу ягоду. Конкуренція зростає, і перебірливому клієнту зі Старої Європи стає все важче догодити.

За експертною оцінкою Євгена Скрильника, доктора сільськогосподарських наук і одного з провідних в Україні агрохіміків і грунтознавців, унікальне органічне добриво та грунтопокращувач Saprolife дозволить значно збільшити урожайність і поліпшити смакові властивості малини.

Крім того, ягода зможе залишатись свіжою набагато довше, зберігаючи свою форму і смак, що так важливо для кінцевого споживача.

Добриво Saprolife сертифіковано за стандартами Євросоюзу і є справжньою знахідкою для фермерів, які бажають не тільки збільшити врожайність, але і зберегти свіжість зібраних ягід як можна довше.

Завдяки унікальному поєднанню макро- і мікроелементів, вмісту органічної речовини, гумінових і фульвокислот у складі добрива Saprolife, імунітет рослин посилюється, а вирощені плоди стають менш схильними до впливу навколишнього середовища.

Це, безумовно, знижує ризики фермерів і постачальників при транспортуванні зібраного врожаю. Як відомо, кінцевий споживач завжди ставить свіжість на перше місце при виборі ягід, овочів і фруктів.

Компанія “Українська органіка” приділяє особливу увагу якості посівних матеріалів і добрив, внесених у грунт. Органічне добриво Saprolife виробляється на сучасному заводі “Волиньсапрофос”.

Завод працює на сучасному німецькому обладнанні, і єдиний, що має всі необхідні ліцензії, сертифікати та дозволи на виробництво і експорт сапропелевих добрив, які використовуються компанією “Українська Органіка” для вирощування органічної малини.

Інформація про компанію:

ТОВ «Українська Органіка»

тел.: (+380) 44-233-6604

e-mail: [email protected]

Сайт компанії «Українська Органіка»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...