Українські фермери динамічно нарощують виробництво «нестандартної» капусти. Здебільшого її вирощують в професійних господарствах на замовлення переробників та торговельних мереж. Це стосується, наприклад, цвітної капусти та броколі, передає ukrainefood.

За останні 10 років збір цих видів капусти зріс в 1,7 рази. Тільки за минулі три роки обсяги вирощування додали 15%.

Особливо активний приріст демонструють професійні господарства. Там за вказаний період виробництво подвоїлося — з 900 т у 2007 році до 2500 т торік.

Як пояснюють фахівці, це зумовлено зростанням споживання цвітної капусти та броколі серед населення. Причому сегмент показуватиме приріст і далі, в тому числі, збільшуватиметься пропозиція замороженої капусти.

Не відстає від броколі і «пекінка», завойовуючи все більше полів. При цьому фермери більше вкладають не тільки в її вирощування, але і в доробку та зберігання. Вміння правильно зберігати цю продукцію є одним з найважливіших технологічних моментів у виробництві пекінської капусти, оскільки на відміну від звичайної білоголової, «пекінку» потрібно закладати у сховища с регульованим газовим середовищем.

Виробництво пекінської капусти стимулює попит на зовнішніх ринках. Тільки за останні два сезони експорт цього овоча подвоївся, склавши 1500 т.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.