Якщо минулий рік був неврожайний по черешні, то у 2018-му все склалося навпаки. Виробництво побільшало, і це змінило сценарій розвитку сезону, та й експортні перспективи.

«З одного боку ми маємо великий врожай ягід, з іншого — дуже обмежені в експорті, бо в країнах збуту теж непоганий урожай черешні і низькі ціни», — розповіла в ефірі AgroFM Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

Досі переважну кількість черешень Україна експортує в Білорусь. Дехто намагається вийти на ринок ЄС. Але він великий і складний, там уже існує конкуренція між виробниками. Вибороти собі місце можна хіба що якістю та прохідною ціною.

А з останнім цьогоріч проблеми, говорить Гетьман. Поляки зараз масово лишають черешню в садах. На ринку ягід склався дефіцит робочих рук, та й ціна така, що збирати недоцільно, говорять фермери.

Були спроби експортувати до Польщі українську черешню. Але пропонувалась вона там за мінімальною ціною. І це при тому, що в ЄС постачається якісна ягода — калібру 28, а то і 30+, охолоджена до 4 градусів, відтарована в ящики по 2,5 кг, без відхилень по вазі навіть на 10%.

Тому більшість і зупинилися на експорті в Білорусь. Але на минулому тижні Білорусь припинила закупки ягоди. Там сформувалась критична маса черешні і ціни теж просіли.

«Ринок насичений, і наш в тому числі, — констатує Гетьман. — Мінімальна ціна на черешню стартує від 10 грн/кг. Якісну – 30-35 грн. Тобто якість вирішує все».

Звісно, можна робити запаси заморожених ягід. Але тут теж варто не переборщити. Якщо  в наступний сезон фермери ввійдуть з високими запасами, то він почнеться з низьких цін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.