Садівники відмовляються знижувати ціни на абрикоси, незважаючи на надлишок фруктів на ринку.

Вони впевнені, якщо скинути суми, то, по-перше, подальша реалізація фруктів буде економічно недоцільною. По-друге, навряд чи це призведе до істотного збільшення попиту на продукцію, повідомляє East-Fruit.

У цьому році очікується значне збільшення виробництва абрикосів як в комерційному сегменті, так і в господарствах населення. Це сталося в результаті сприятливих погодних умов в період масового цвітіння і формування плодів. Така тенденція компенсувала втрати минулого року. Тоді в Україні внаслідок снігопадів в квітні і різкого зниження температури повітря в першій половині травня багато виробників повідомляли про істотне зниження врожайності в першу чергу ранніх сортів абрикосів.

Аналітики констатують, що продаж почався мінімум на тиждень раніше, ніж в 2017 році.

Так, сьогодні абрикоси з професійних господарств надходять у продаж по 10-15 грн/кг, що в середньому на третину дешевше, ніж на початку сезону в минулому році. Безліч виробників стурбовані ситуацією, яка склалася. Адже сезон тільки стартував, а пропозиція вже перевищує реальний попит. І це зважаючи на те, що до реалізації приступили лише південні і центральні області.

Підкидають дров у вогонь і господарства населення, які реалізують фрукти від 5 грн/кг.

Нагадаємо, попередні прогнози обіцяють рекордний урожай яблук.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...