Вітчизняні виробники постійно будують сховища для зберігання. Внаслідок цього на ринку стає більше якісного яблука. І зараз ми можемо повністю закривати внутрішню потребу власним яблуком, без необхідності імпорту. Про це в ефірі AgroFM розповіла Тетяна Гетьман, експерт плодоовочевого ринку Східної Європи.

Інше питання – як розподіляється цей обсяг за періодам, говорить фахівець. В ЄС, наприклад, урожай контрактується торговельними мережами або переробниками. Тому поява певних обсягів продукції на ринку прогнозована.

В Україні ж через рітейл продається 20-30% яблук. Решта 70-80% лежать незаконтрактовані і ніхто не знає, коли вони випливуть на ринок.

«Цього року ситуація склалася так, що одночасно чотири крупні компанії у квітні відкрили свої сховища. Величезний обсяг яблук вийшов на ринок і це обвалило ціни», — говорить Гетьман.

За її словами, працювати з компаніями, які зберігають великий обсяг фруктів, складно. Вони дуже чутливі до будь-якого вливу інформації. Хтось з експертів сказав, що в кінці сезону будуть рекордно високі ціни на яблука – і вони тримають це яблуко. А потім виходить все навпаки.

Нагадаємо, за оцінками фахівців, фруктосховища в Україні зараз практично не окупаються, але без них — ніяк. Фактично середня вартість інвестицій в зберігання 1 кг яблук в регульованому газовому середовищі складає приблизно 1 долар. Отже, при різниці в ціні на рівні 9 центів, тільки щоб окупити інвестиції (без врахування відсотків по кредиту) потрібно понад 11 років. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.