У промисловій зоні міста Збараж, що на Тернопільщині, в суботу 23 червня загорілася спиртова база. Склади Зарубинецького спиртового заводу розміщенні поблизу залізничної колії і житлового масиву, передає «Народна правда. Тернопіль».

Пожежа сталася близько 18-ої години. Приборкати стихію намагалися декілька бригад рятувальників. Згодом на поміч пожежникам Збаража приїхали працівники ДСНС з Тернополя.

Зазначається, що висота полум’я сягала понад 10 метрів у висоту. Пожежу було видно чи не з усього міста. Також місцеві жителі розповідають, що перед пожежею було чути кілька вибухів. Потерпілих немає.

Пізніше рятувальники розповіли, що пожежа виникла в будівлі виробничого корпусу Зарубинецького спиртзаводу, що розташований на вулиці Заводській. В будівлі знаходилось 10 резервуарів з 480 т біоетанолу. 

Площа пожежі сягнула 1200 кв. метрів. Рятувальники говорять, що Існувала загроза перекидання полум’я на сусідні будівлі та житловий сектор, що знаходився поруч. Звідти було евакуйовано 350 місцевих мешканців.

Загалом для ліквідації пожежі залучили 15 одиниць техніки, 63 рятувальники та пожежний поїзд. Організовано підвіз води за допомогою сільськогосподарської техніки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.