З 24 липня Полтавський комбінат хлібопродуктів почне приймати зерно на зберігання та переробку. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Олег Старих, призначений трьома тижнями раніше новий керівник підприємства.

За його словами, на комбінаті відновлено постачання води та електроенергії, співробітників відкликають з відпусток, і ведеться відновлення роботи.

19 червня на комбінаті провели засідання так званої «комісії примирення» з врегулювання колективного трудового спору щодо погашення заборгованості по заробітній платі.

«Одноголосно вирішили звернутися з колективним зверненням до МінАПК і до Мінекономрозвитку, з проханням допомогти врегулювати ділові взаємини з Агентством Держрезерву України та Аграрним Фондом, тим самим забезпечити Полтавський КХП новими контрактами на переробку і перевалку зерна», — повідомив Старих.

КХП не працював більше трьох місяців через те, що попередній керівник, вивізши зерна зі складів підприємства на суму понад 25 млн грн, зник, залишивши КХП з боргами, а робітників без заробітної плати.

Аудит, що проводився на підприємстві у квітні, виявив, що з необхідних 3,778 тис. тонн зерна пшениці та 374 тонн борошна, які мали бути, залишилося 197 тонн зерна пшениці та 50 тонн борошна.

Газ, світло та воду на комбінаті було вимкнено, а рахунки — заарештовано. Через простій обладнання вийшло з ладу, продукція стала непридатною, частина з неї виявилася зараженою шкідниками.

Олег Старих народився 22 квiтня 1982 року в Харкові. Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Економіка». До призначення на посаду працював заступником директора ДП НАК «Надра України» «Полтавнафтогазгеологія» та заступником директора з економічних питань в Українському державному науково-технічному інституті «Промтехнологія».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.