Proizvodstvo Syira Tofu

Капіталовкладення в обладнання з виробництва тофу складуть €25 тис. Приблизно стільки коштує повноцінна лінія, яка складається із прес-форми, подрібнювача, апарата для нарізки, парогенератора та мийки, повідомляє lazy-and-rich.biz.ua.

Зазначається, що таке обладнання перероблятиме близько півтонни соєвого молока за годину.

Також для організації виробництва знадобиться приміщення на 30 кв. м. Потреба в найманому персоналі становить 3 особи.

Технологічно виробництво соєвого сиру має кілька етапів. Соєві боби очищують і вимочують у воді протягом 12 годин. Далі їх подрібнюють, варять, пресують і вичавлюють. Уже на цьому етапі отримане рослинне молоко можна вживати як готовий продукт.

Але підемо далі. В молоко додають коагулянти — так воно згорнеться і застигне в процесі нагрівання. Отриману масу поступово охолоджують, подрібнюють, знову нагрівають і відправляють під прес. Далі готовий продукт можна нарізати і пакувати.

Фахівці зазначають, що якісний продукт окупить себе фактично за півроку. А якщо грамотно налагодити рекламу, то складнощів зі збутом його не виникне.

Окрім того, підприємство може згодом розширити асортимент: виготовляти соєве молоко, борошно, соєву олію, і навіть досить популярний соєвий соус.