Врожаю трюфелів не доводиться чекати 15-20 років, якщо використовувати австралійську технологію. Цей метод вимагає багато роботи і скрупульозності, однак витрати окупляться з лишком, пише alfagro.

Спочатку врожай буде невисоким — до 20 кг з п’ятигектарної плантації через 5-6 років. Ще через п’ять років він подвоїться.

Суть методу полягає в наступному. Проростки дуба або ліщини заражають міцелієм чорного трюфеля. Після витримують 1-2 місяці в абсолютно стерильних умовах, щоб міцелій добре прижився. Потім проростки висаджують і тримають на карантині ще кілька місяців. Остаточно мікориза приживатиметься ще рік. До того часу паростки досягнуть потрібного розміру для висаджування в ґрунт.

Заражати потрібно саме проростки. Надалі на корені дерева буде добре розвинена мікориза.

Важливо правильно підібрати місце для вирощування грибів. Ідеальний ґрунт для трюфеля — без каменів, насичений гумусом і кальцієм. Рівень рН — від 7,5. Крім того, в цьому місці не повинно рости інших грибів.

Клімат для трюфеля підійде сухий і не дуже жаркий (17-23 градуси за Цельсієм у літній період).

Висаджують проростки навесні — на відстані 5 метрів один від одного. Ділянку попередньо треба очистити від бур’янів і підтримувати її в такому стані ще пару років.

Зазначимо, що на території України трюфелі вже успішно вирощуються промисловим методом — у Київській та Вінницькій областях, а також у Карпатах.

За розрахунками Олександра Джиги, засновника ферми Sunberry Ukraine, трюфельна плантація окупається в Україні через 9 років. У перший рік після старту плодоношення він збирав 4 кг/га, рекорд — 250 кг.

Фермер зазначає, що плодоносити плантація зазвичай починає на 4-5-й рік, а на свій максимум виходить через 20 років.