У лабораторії дослідницького парку Великобританії вчені зі стартапу Tropic Biosciences використовують технологію редагування генів CRISPR для створення поліпшеного банана та кави з меншим вмістом кофеїну. 14 червня стартап оголосив, що зібрав $10 млн для комерціалізації своїх сортів кави і бананів, повідомляє Agropages.

Як кава, так і банани є важливою частиною продовольчого ринку. Банани є основним продуктом харчування в деяких районах і бестселером у світі після помідорів, а кава — найбільш споживаний напій після води. Обидва продукти є основним джерелом робочих місць: тільки каву в усьому світі вирощують близько 25 млн людей.

«Якщо ми подивимося на вплив врожаїв цих культур на засоби до існування, то ми побачимо, що це дійсно дуже важливі культури для найбідніших людей в світі», — говорить Гілад Гершон, генеральний директор Tropic Biosciences.

За його словами, обидві культури також зіштовхуються з серйозними проблемами.

Банани схильні до ризику захворювань. Наприклад, вид бананів Кавендіш поширився в продуктових магазинах світу після того, як грибок знищив більш смачний сорт. Тепер і цей сорт наражається на ризик через новий штам грибка, який здатний швидко поширюватися і знищувати рослини. Ще одна смертельна бактеріальна інфекція, особливо поширена в Східній Африці, змушує банани гнити.

«Це сильно впливає на галузь, тому що хвороба, яка знищує один банан, може знищити всю галузь. Жук, який атакує одне бананове дерево, може напасти на інші», — говорить Гершон.

За словами вченого, традиційне виведення нових сортів не здатне вивести стійкий до хвороб банан, тому єдиним варіантом є редагування генів. Якщо банани стануть більш стійкими до хвороб, галузь зможе зменшити використання агрохімікатів, які зараз становлять четверту частину виробничих витрат.

Команда також працює над тим, щоб продовжити термін зберігання бананів і таким чином скоротити кількість відходів.

Стартап вже успішно генетично редагував гени кави, скоротивши в ній кількість кофеїну. Зараз виробники видаляють кофеїн через процес, який включає в себе вимочування бобів і їх пропарювання. Це дорогий і доволі агресивний процес, який може впливати як на смак, так і на травлення.

«Якщо ви почнете вирощувати боби без кофеїну або з більш низьким його вмістом, то зможете отримати кінцевий продукт набагато більш схожий за смаком на звичайну каву, і зберегти більшу кількість здорових нутрієнтів, які зазвичай у ній містяться», — говорить Гершон.

Завдяки новому раунду фінансування, стартап почне тестування своїх генноредагованих сортів у всьому світі. Це також допоможе стимулювати процес затвердження нормативних актів, але, як і у випадку з іншими генетично модифікованими продуктами, ймовірно, зустріне деякий опір споживачів, навіть, незважаючи на те, що продукти, відредаговані за допомогою CRISPR, вже доступні в США. Також компанія вивчить інші можливі продукти для роботи.

Особливість технології CRISPR в тому, що вона дозволяє точно редагувати ДНК, наприклад, скорочуючи крихітну частинку генетичного коду. Гершон порівнює її з більш швидкою версією природного відбору або традиційного розведення. До того ж, на відміну від деяких більш старих методів ГМ, жодна чужа ДНК не потрапляє в редагований ген.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.