Зміни навколишнього середовища, які за прогнозами будуть досягнуті до середини-кінця поточного сторіччя, зокрема підвищення температури і скорочення доступу до водних ресурсів, знизять середню врожайність овочів на 35%, а бобових на 9%. В умовах більш жаркого клімату, властивого таким регіонам як Південна Європа, більша частина Африки і Південної Азії, підвищення температури повітря знизить врожайність у середньому на 31%. До такого висновку прийшли автори дослідження, проведеного Лондонською школою гігієни і тропічної медицини (LSHTM), повідомляє Agropages.

На думку дослідників, це станеться, якщо не вживати ніяких дій для зниження негативного впливу кліматичних змін на врожайність сільськогосподарських культур.

До сих пір наслідки впливу зміни клімату досліджувався тільки щодо зернових культур, зокрема пшениці і рису, але не щодо впливу на овочі і бобові. Щоб усунути цю прогалину, вчені провели систематичне дослідження всіх наявних даних експериментальних досліджень, опублікованих з 1975 року про вплив кліматичних змін на навколишнє середовище, врожайність і якість зростання посівів овочів і бобових. Експерименти, включені в огляд, були проведені в 40 країнах світу.

Також в повідомленні сказано, що незважаючи на те, що попередні дослідження показали, що підвищений рівень вуглекислого газу призведе до збільшення врожайності сільськогосподарських культур, в цьому дослідженні вперше вдалося виявити, що ці потенційні вигоди, ймовірно, будуть нівельовані при одночасній зміні інших екологічних показників.

Вчені стверджують, що для пом’якшення ризиків щодо овочів та бобових культур, зараз необхідно зробити ставку на інновації та вдосконалення сільгоспвиробництва, включаючи розробку нових сортів цих культур, а також вдосконалення методів ведення сільського господарства.

«Наш аналіз показує, що, якщо ми не вживемо заходів, то зміни навколишнього середовища істотно скоротять глобальну доступність людей до цих важливих продуктів. Необхідно вжити невідкладних дії, в тому числі працювати над підтримкою сільськогосподарського сектору для підвищення його стійкості до змін навколишнього середовища, і це повинно бути пріоритетом для урядів у всьому світі», — говорить Алан Дангур, професор, старший автор LSHTM.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.