Рис Навара відомий як злак з унікальними властивостями для лікування захворювань циркуляторної, дихальної і травної систем людини, повідомляє The News Minute.

Його вирощують на єдиній сертифікованої Наварського еко-фермі (NEF), яка розташована на берегах мальовничої річки Читтур в Карукамани в індійському районі Палаккад.

Рис Навара згадується в стародавніх аюрведичні текстах, таких як «Ashtanga Hridaya» і «Susruta Samhita», які називають його «благочестивим зерном». Рис використовувався в аюрведичному лікуванні з давніх часів і призначався в якості здорової їжі для людей всіх віків.

Інша назва цього рису перекладається як «гроші, що пахнуть». Якщо у фермера є запас цього продукту, він може отримати за рис хорошу ціну в будь-який час року.

Вчені з Кералаского сільськогосподарського університету (KAU) ідентифікували в рисі ген проти онкологічних аболеваний і стверджують, що рис ефективний проти раку молочної залози. За їх словами, злак містить високий вміст вільних амінокислот.

За словами Унні, власника ферми в третьому поколінні, розведення цього лікарського сорту рису майже зникло. Проблема у відсутності чистого насіння, низького врожаю і високої вартості виробництва.

Але зусилля Унні не були марними. Він отримав органічний сертифікат, в тому числі Geographical Indication (GI), і створив рисові кластери. .

До того ж фермер налагодив агротуризм у своєму господарстві і збирається створити перший музей рису в Індії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.