Серед вітчизняних фермерів відновлюється інтерес до порічок. На ягоду є ціна і стабільний попит. Про це на вебінарі Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) розповів Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН.

На користь порічки грає висока врожайність та довговічність вирощування — приблизно 10 років. Порічка одночасно достигає, має добру лежкість, а значить її зручно транспортувати.

На ринку доступно безліч сортів ягоди — від ранніх до дуже пізніх. Це дає змогу сформувати тривалий конвеєр збирання врожаю, або асортимент з широкою кольоровою гамою.

За словами Ярещенка, закладаючи плантацію порічки, варто подбати про мульчування та зрошення. Підготовка грунту класична: знищуємо шкідники, бур’яни, насичуємо землю органікою.

А от у формуванні рослин є свої особливості. Фахівець звертає увагу, що порічку краще вирощувати не кущами, а на шпалері — як виноград, залишаючи на плодоношення по 2-3 пагони. За рахунок цього будь-який сорт формуватиме вдвічі довші грона, а ягоди будуть більшими.

Серед сортів фахівець рекомендує Роваду. Цей сорт довгогронний, високоврожайний. Його легко збирати, він гарно адаптується до клімату. Але сприйнятливий до грибкових хвороб, тому краще підійде для закритого грунту. Серед української селекції – сорти Святомихайлівська, Росинка, Ласуня.

«Кольори порічок дуже різняться – від темно-червоного до майже білого. Це гарна можливість для маркетингу. Можна робити мікси в пенетках на кілька секцій, що будуть яскраво виглядати», — розповідає Ярещенко.

Він також додає, що враховуючи плантація порічки виходить на окупність десь на четвертий рік після посадки. А найбільший прибуток дає на 7-9 рік.

І це враховуючи відносно невисокі ціни реалізації — 35 грн/кг на свіжий ринок і 20 грн/кг на переробку (торік ціни коливались на рівні 35-40 грн).

До слова, Україна нині входить в ТОП-3 виробників смородини та порічок у світі. В Україні, Польщі та Росії збирають 80% світового врожаю цих ягід. Щороку Україна збирає близько 25 тис. тонн смородини та порічок з площі 5000 га. З 2014 року плантації під цими ягодами постійно скорочувались на 3-4%, а порічки взагалі вирощують поодинокі фермери.