Фото: i.ytimg.com

Сорго цілком може замінити на українських полях кукурудзу на силос. В умовах підвищення температур та зменшення кількості опадів у період вегетації кормових культур, сорго може забезпечити тваринників великою кількістю зеленої маси високої якості, повідомляє The Ukrainian Farmer.

На сьогоднішній день, витрачаючи 300 частин води на масу сухої речовини, сорго є лідером серед культур за цим показником. Тоді як, наприклад, у традиційної кукурудзи на силос цей показник становить 388.

Коренева система сорго проникає набагато нижче у ґрунт, а за сильної посухи рослина здатна припиняти ріст, але не гинути.

Попри те, що культура любить тепло та стійка до посухи, вона здатна пристосовуватися до різних ґрунтово-кліматичних умов.

У якості сировини для приготування корму добре підійде зернове, цукрове сорго та сорго-суданковий гібрид. Тварини можуть споживати сорго у вигляді зерна, силосу, сіна та зеленої маси. Жодна культура не може цим порівнятися із сорго.

До складу комбікормів для ВРХ та свиней можна додавати до 40% сорго, птиці — до 30%, коней — до 20%. Проте його обов’язково потрібно подрібнювати для кращої перетравності, адже щільна оболонка зерна цьому не сприяє.

Зелена маса сорго має 70–80% вологи, 3,5–5,0% білка, до 1% жирів, 10–18% цукрів і порівняно мало клітковини — до 8%. Також до переваг цукрового сорго відноситься висока врожайність насіння та зеленої маси, яку можна використовувати на ранню підгодівлю, сіно, сінаж, комбінований силос і для випасання худоби.

Зерно сорго має доволі високу поживність. За складом воно нагадує ячмінь та кукурудзу, проте за вмістом протеїну перевищує їх показники. Поживність 1 кг зерна — до 1,3 корм. од. (протеїну близько 15% , жирів — 4,5%, крохмалю — 70%, клітковини — 5%, лізину — 2,5%, метіоніну — 1,9%).

За умови дотримання технології цукрове сорго здатне сформувати урожай зеленої маси до 1000 ц/га та вище, тоді як кукурудза має відповідний показник на рівні 300–400 ц/га.

Проте, експерти радять слідкувати за рівнем глікозиду дурину у зеленій масі сорго, оскільки за певних умов він може перетворюватися на синильну кислоту та викликати отруєння. Токсичним вважається сорго, що містить дурин у кількості понад 0,1%.

Найтоксичнішими є молоді пагони віничного та зернового сорго, тому на зелений корм і силос радять використовувати цукрові сорти сорго, адже, чим більше цукру, тим менш рослина токсична. Під час силосування та сушіння дурин руйнується.

Інститут рослин Arvalis (Франція) у результаті трирічного дослідження довів, що собівартість вирощування сорго на богарі становить стільки ж, скільки й собівартість вирощування соняшника та є трохи нижчою, через меншу вартість насіння та менші видатки на добрива, за собівартість вирощування кукурудзи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.