Фото: agrarheute.com

Німецькі фермери активно залучені в соціальну і волонтерську діяльність, повідомляє agrarheute.com. Згідно з результатами опитування дослідницької групи DLV, в середньому кожен німецький фермер витрачає близько 14,6 годин на місяць на волонтерську діяльність.

98% опитаних заявили, що беруть участь у будь-якій формі добровільної роботи. З них 63% є членами пожежного загону добровольців, ще 33% – беруть участь в заходах асоціації сільських жінок. Також опитування показало, що третина респондентів залучена в політичну діяльність, а ще 28% – є добровольцями в церкві.

60% опитаних заявили, що на волонтерські роботи їх мотивує «почуття соціальної відповідальності». 59% опитаних вважають, що такі роботи дають можливість спілкування та придбання корисних знайомств.

Більшість фермерів також активно беруть участь в житті населених пунктів, в яких живуть і працюють. 76% опитаних вважають, що надавати допомогу своєму населеному пункту слід в першу чергу. 75% респондентів допомагають в організації сільських свят, 35% фермерів активно беруть участь в релігійних заходах.

Крім того, дослідницька група опитали фермерів про їхні цінності та традиції. Згідно з дослідженням, в 66% фермерських сімей дотримуються сімейних традицій. Дослідники виділили 5 головних цінностей, про які говорили фермери. Це повага до сільського господарства, сім’я, сільське життя, традиції і відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.