«АГРО-2018» — найголовніша агропромислова подія в Україні та Східній Європі. Цей форум, що відбудеться в Експоцентрі з 6 по 9 червня, — ефективна платформа для вдосконалення виробництва та запровадження інновацій.

Але це не лише велика презентація новинок агро, павільйони з надсучасною технікою, худобою та рослинами, а й діловий захід. Виставка дає унікальні можливості для зв’язків з лідерами світового аграрного сектору, діалогу між бізнесом і державними інституціями, асоціаціями, науковцями.

«АГРО-2018» передбачає 50 науково-практичних конференцій, семінарів круглих столів. AgroDay відібрав найцікавіші з цих заходів.

В перший день форуму у 1 павільйоні о 16 годині спеціалісти департаментів Мінагрополітики позначать «Пріоритети державної фінансової підтримки АПК у 2018 році», а у 17 годин розкажуть про «Адаптацію сільськогосподарського виробництва до змін клімату».

На відкритті виставки очікуються перші особи держави, зокрема голова Мінагрополітики Максим Маритнюк.

Семінар про розвиток сільських територій з досвіду Німеччини проведе APD (Німецько-український агрополітичний діалог). Цей проект  надає допомогу українським політикам і законодавцям щодо реформування аграрної політики і законодавства з урахуванням досвіду Німеччини та інших країн.

Це спільний проект Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини, IAK & Consulting GmbH, Інституту сільськогосподарського розвитку Лейбніца в країнах з перехідною економікою (IAMO) і центра Міжнародної міграції та розвитку (CIM).

Другий день почнеться з круглого столу «Нормативно-технічне забезпечення та стан розроблення стандарту на зерно пшениці ДСТУ 3768», який проведе у 1 залі 8 павільйону Інститут зернових культур НААН.

А у третій залі того ж павільйону Інститут садівництва НААН обговорить «Стан та перспективи розвитку ягідництва в Україні»

«Наукові засади лікування виноградом і вином (ампело- та енотерапія)» — тема круглого столу Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова, що пройде з обіду.

Інститут олійних культур НААН розкриє тему «Стратегії розвитку нішових олійних культур в Україні».

Помітна подія третього дня виставки — семінар «М’ясне вівчарство», який проведе Інститут тваринництва степових районів імені М. Ф. Іванова «Асканія-Нова».

8 червня в рамках виставки пройде перший Міжнародний форум аграрних інновацій «Agro Innovations Forum 2018», модератором якої виступить Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA.

«Agro Innovations Forum — 2018» — це подія, яка стимулює створення інноваційних рішень і тестування ідей за допомогою менторів та експертів аграрної галузі.

Метою «Agro Innovations Forum» є колаборація фахівців з агроіндустрії — провідних експертів з усього світу, технологів та інноваторів.

Це буде не просто форум або конференція, але В2В захід, market place для агробізнесу.

Свій досвід впровадження hi-tech представлять компанії США, Франції, Ізраїлю, Китаю та України в сфері точного землеробства і Digital агробізнесу.

Відвідувачів форуму чекають успішні кейси, нові продукти та проекти в спеціальній демо-зоні, презентація програми для обробки даних Pix4D Fields, рішення для агро компаній Parrot, DJI, Taranis, DroneDeploy і багатьох інших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.