В українських теплицях найбільше вирощують огірків та помідорів, їх співвідношення складає 6:4. Приблизно 3-5% закритого ґрунту відводиться під перець та баклажани, також незначна частина — під редиску, зелень та ранню капусту. Про це в ефірі AgroFM розповів Олександр Динник, експерт тепличного ринку та генеральний директор компанії «Гавриш Україна».

При цьому редиску, салат чи капусту вирощуються радше як проміжні овочі. Їх швидко збирають, а ґрунт, що звільнився, засаджують тими ж помідорами та огірками.

Найбільше вирощують огірків. З них найшвидше можна отримати гроші, адже від посіву до плодоношення огірка проходить 45-50 днів. Натомість помідорам потрібно 90-100 днів, аби дати врожай.

Динник також розповідає, що капітальних, скляних теплиць в Україні небагато — 400-450 га. Переважно вони були побудовані ще за радянських часів, і розташовані поблизу мегаполісів, де є джерела побічного тепла — ГЕС, ТЕС, АЕС. Зараз їх будується мало — десь 7-8 га за останні 3-5 років.

Найбільше ж в Україні плівкових теплиць. За різними оцінками, від 8 до 12 тис. га.

«Плівку» порахувати важко, — говорить Динник. — У цьому сегменті велика плинність. Але приблизно на скільки відсотків меншає таких теплиць, стільки ж з’являється нових. До того ж, вони переважно саморобні, це значно дешевше».

У плівкових теплицях наші фермери зазвичай встигають зібрати по два урожаї, особливо якщо там є обігрів. Найбільше таких теплиць в Запорізькій області, Херсонській, Дніпропетровській, Закарпатській та Одеській.