Sesferma1 696x346
Фото: nachasi.com

На даху нового тваринницького комплексу на 270 корів Торгового дому «Долинське», що входить до складу агрохолдингу «Агропродукт ЛТД», розташувалася найбільша в Україні дахова сонячна електростанція. Про це сказано в повідомленні групи компаній KNESS, яка займалася встановленням СЕС, на сторінці Facebook, повідомляє vinnytsianews.com.

Згідно з повідомленням, фотогальванічна станції розміщена на дахах 10 будівель фермерського господарства. Її пікова потужність складає 2,27 МВт. З її допомогою підприємство зможе економити на електроенергії, не завдаючи шкоди екології.

Також передбачається, що станція буде генерувати близько 2,745 млн кВт/год електроенергії щорічно, і при цьому скоротить викиди вуглекислого газу в атмосферу на 2,7 тис. тонн на рік.

За словами Володимира Хвостова, директора ТД «Долинське», такі електростанції дуже зручні, адже для їх установки не потрібно створювати додаткових об’єктів.

Нагадаємо, ТД «Долинське» знаходиться в с. Долинське Чаплинського району Херсонської області. Підприємство створене на базі сільгоспкооперативу в 2003 році. Має в обробці майже 11 тис. га земель і утримує стадо з 3 тис. корів, 1,1 тис. я яких – дійних.

KNESS GROUP – найбільший в Україні підрядник з реалізації енергогенеруючих проектів. На частку компанії припадає 24% загального обсягу побудованих в Україні СЕС.