Фото: pravda.com

Андрій Мацола, відомий український пивовар, започаткував у Львові роботу першого крафтового пивного хабу Insider Craft Hub. Цей хаб стане місцем, де будь-який крафтовий пивовар, маючи лише власний оригінальний рецепт, зможе прийти і зварити пиво, не вкладаючи грошей у сировину та обладнання, повідомляє «Економічна правда».

Хаб створено на базі потужностей першої пивоварні, з якої Мацола починав свій бізнес. Він вирішив віддати це приміщення для створення простору, де українські та закордонні пивовари зможуть експериментувати зі своїми рецептами.

Повноцінно він почне працювати уже в червні. Проте нагодою зварити тут пиво уже скористався Андрес Кіссмайєр, крафтовий пивовар із Данії. Восени такою можливість зможуть скористатися і його українські колеги. Для цього їм необхідно буде лише заповнити анкету на сайті Хабу.

З-поміж запропонованих рецептів дегустатори-професіонали оберуть ті, що, на їх думку, найбільше відповідатимуть смакам українських споживачів. А їх автори зможуть зварити власний продукт на потужностях Insider Craft Hub. Крім того, вони отримають безкоштовно усю необхідну сировину та професійний супровід.

Пиво зварене у Хабі буде випускатися під брендом Insider Craft Hub, підкреслюючи авторстві конкретного пивовара. Розповсюджуватися воно буде у дистриб’юторській мережі Першої приватної броварні. Кожен пивовар отримуватиме роялті від продажу.

Не менш важлива задача, яку ставить перед собою Insider Craft Hub – зробити крафтове пиво доступним українському середньостатистичному споживачеві, адже імпортне крафтове пиво є доволі дорогим. А от пиво, зварене в Україні Кіссмаєром, буде коштувати близько 30 грн за пляшку.

Більше того, якість пива від Insider Craft Hub не поступатиметься за якістю імпортному крафтовому пиву, оскільки тут облаштовано одну найсучасніших лабораторій в Україні.

Крафтове пиво в Україні на сьогоднішній день займає лише 1% від загального ринку, проте зростання його долі, попри вищу у порівнянні з масовим ціну, неминуче. Це, у свою чергу, дозволить Україні представляти більш якісний продукт на світовій арені.