Starbucks заявила в понеділок, що її голова Говард Шульц, який перетворив невелику роздрібну мережу магазинів кави в глобальну мережу кафе і ресторанів з більш ніж 28 тис. магазинів в 77 країнах, іде у відставку, передає The Washington Post.

Шульц давно став відомим громадським діячем у сферах імміграції, ЛГБТ та контролі над зброєю. Заява компанії знову підтвердила припущення про те, що у 64-річного Шульца плани на велике політичне майбутнє.

Нагадаємо, що коли Шульц поступив в Starbucks у 1982 році на посаду директора з маркетингу, компанія пропонувала тільки кавові зерна. Натхнений кавовою культурою італійських еспресо-барів, Шульц взявся поширити середземноморську філософію насолоди кавою в США.

Саме Starbucks на чолі з Шульцем популяризували в Америці напої на основі еспресо, такі як Cafe Latte і Frappucchino.

На останній Атлантичній раді США Шульц викладав теми, які легко вписувалися в президентську кампанію 2020 року, в тому числі виступив проти ізоляціонізму і націоналізму нової американської політики, пише The Washington Post.

Після того, як президент Дональд Трамп видав розпорядження про заборону на в’їзд в США для 7 мусульманських країн, Шульц оголосив, що Starbucks розробить плани найму 10 тис. біженців в 75 країнах, де компанія веде бізнес.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Шульц розглядається як потенційний кандидат від Демократичної партії, який виражає її позиції з соціальних питань від студентських кредитів до расових відносин.

Також Шульц закликає США повернути лідерство в питаннях зміни клімату і до «центристського підходу» з проблемі держборгу.

На початку травня стало відомо, що Nestlé отримала права на продаж кави та чаю Starbucks за межами її мережі громадського харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.