Фото: The Guardian

Будівництво заводу з переробки томатів крупної вертикально інтегрованої компанії Agrofusion у Херсонській області заблоковано через відсутність районного архітектора, який має поставити підпис на документах. Про це повідомив Андрій Гордєєв, голова Херсонської облдержадміністрації (ОДА), передає «Укрінформ».

Також він повідомив, що вартість проекту складає 2 млрд грн, а розпочати будівництво через відсутність підпису компанія не може уже півроку.

На Херсонщині дійсно спостерагається кадровий дефіцит архітекторів та спеціалістів з містобудування. З 2018 року тут почали готувати більше таких фахівців, але на їх навчання знадобляться роки.

Разом з тим, як повідомляє сайт «Херсонские Вести» розмови про будівництво заводу у Чаплинському районі компанія веде ще з 2011 року. У 2013 році з’явилася інформація про те, що ділянку під будівництво знайдено, але з приходом на посаду голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва у 2016 році знову з’являється інформація про те, що ведеться спільна робота представників компанії та місцевої влади з пошуку ділянки під будівництво заводу.

Нагадаємо, компанію Agrofusion засновано у 2007 році Сергієм Сипко, колишнім співвласником «Сандора». Вона об’єднує три заводи з переробки томатів (Південний, Північний та Східний), а також 20 тыс. га зрошуваних земель та два тепличних комплекси. Продукція компанії здебільшого йде на експорт і зараз представлена під торговою маркою «Інагро» у 36 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.