Колишній український військовий Віталій Нагорнюк створив підприємство з виробництва меду та успішно експортує його до Японії.

Як йдеться в сюжеті uatv, бджоляр має двогектарну ферму, де розташований зимівник для бджолиних сімей, столярний цех, де роблять вулики та рами для стільників, фасувальний цех з лабораторією і завод із виготовлення вощини. Таке підприємство вдалося створити за 6 років.

Зараз Нагорнюк має приблизно 2500 бджолиних сімей. Влітку вони живуть на медоносних угіддях, в холодну пору року – в зимівнику. 

На медовій фермі працює 16 робочих. Вони будують вулики, перевозять їх, збирають солодкий «урожай».

Колишній військовий тримає дві породи бджіл, аборигенні — українську степову і «карпатку».  

Уже чотири роки бджоляр постачає свій мед до Японії. Спочатку там використовували його як кулінарний — робили начинку для рисового печива. Потім мед почали розфасовувати у маленьку тару — по 150 грамів. Таке фасування популярне серед японців, та й добре зберігає корисні властивості меду, каже виробник.

Окрім звичайного до Японії постачають стільниковий або брусковий мед. Його позиціонують як еко-продукт і продають брусками до 350 грамів. Дорого, говорить Нагорнюк, але ціну не називає.

До слова, Японія є третім найбільшим у світі імпортером меду — слідом за ЄС і США. Одначе серед ТОП-експортерів українського вона поки не значиться. Найбільше нашого меду купують Німеччина, Польща та Штати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.