Bayer отримав згоду мін’юсту США на поглинання Monsanto повідомляє Reuters. Це рішення коштувало хімічному гіганту активів на $9 млрд, від яких він повинен позбутися за умовами антимонопольного відділу міністерства.

Тільки після цього Bayer зможе реалізувати угоду в $62,5 млрд про купівлю Monsanto, в результаті якої виникне найбільший в світі виробник насіння і пестицидів.

Макан Дебрахим, голова антимонопольного відділу, зазначає, що Bayer погодилася на найбільше в історії вимогу щодо продажу активів, яке коли-небудь висувалося США.

Зокрема, Bayer виведе з-під свого контролю активи у сфері виробництва бавовни, каноли, сої та насіння овочів, а також підрозділ з випуску гербіцидів Liberty, продукція якого конкурує з препаратом Roundup, що виробляє Monsanto. Крім того, Bayer продасть частину своєї інтелектуальної власності та R&D-активи.

Раніше Bayer заявляла, що внаслідок вимушеної реалізації активів втратять синергітичний ефект від злиття з Monsanto: компанія припускає, що може не дорахуватися $ 300 млн. майбутнього прибутку. Але при цьому Bayer стає гігантом поставок продукції сільськогосподарського призначення з обсягом продажів близько 20 млрд. євро.

«Отримання схвалення мін’юсту наближає нас до нашої мети створення провідної компанії в сільському господарстві», — заявив генеральний директор Bayer Вернер Бауманн.

Нагадаємо, що саме умови антимонопольного комітету довгий час перешкоджали остаточному рішенню по угоді між Bayer та Monsanto.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.