Юрій Луценко, Генеральний прокурор України, вніс в Раду подання про дачу згоди щодо притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від «Оппоблока» Олександра Вілкула, повідомила в Facebook прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Як повідомляє Сарган, Вілкул в 2011-2012 рр., під час перебування главою Дніпропетровської ОДА, видав розпорядження по зміні цільового призначення земельних ділянок, по якому ділянки площею 21 га колективних пайовиків сільгосппідприємств Нікопольського району були оформлена як земля сільгосппризначення із запасу (пасовища).

Також колишнім главою Дніпропетровської ОДА було видано розпорядження про зміну цільового використання 23 ділянок землі компанії «Арт Ленд» загальною площею понад 45 га. Ділянки були переведені в землі промислового користування.

За повідомленням Сарган, подання вже зареєстровано у Верховній Раді.

“Насамперед, я точно не вважаю себе винним, — відповів Вілкул на це повідомлення на своїй сторінці. — Всі, кому не було чого побоюватися, чотири роки тому покинули Україну і живуть хто в Росії, хто в Європі, хто в інших місцях. Дане «подання» я розглядаю як чергову дію влади, спрямовану на обмеження моєї політичної активності”.