Продовження. Частина 1 тут

Фермери-професіонали, які працюють з високими технологіями, радять: починати займатися ягодами потрібно з відкритого поля. В цьому випадку у вас буде менше ціна помилки.

Якщо ви чомусь ще не навчилися, вам дешевше обійдеться відсутність цього знання.

Для промислової переробки ягоди в Україні вирощують тільки на відкритих полях. Це може бути з плівкою або без плівки.

12

Ряди можуть бути по одному або по два.

13

Мульчування роблять соломою, плівкою чи агроволокном. 

11

Після того, як агроном склав технологічну карту, ми починаємо працювати з землею — спушуємо, вирівнюємо. Якщо на полі ямки — гниють корені.

Якщо у вас невеликий нахил — його можна виправляти зрошенням. Для цього є системи з компенсаціями.

14

На цьому важливому етапі основними витратами будуть зарплати механізаторам при вирівнюванні поля. Далі ви готуєте його по технологічній карті.

Для суниці польової та малини рівень pH у грунті повинен бути приблизно однаковим. Якщо він у вас більший або менший за норму, то ви його або закисляете, або раскисляете.

У вас може бути ідеальна земля, і тоді цих витрат не буде в принципі. Щоб це зрозуміти, потрібен агроном. Витрати на поліпшення в різних регіонах можуть бути різними.

Наприклад, у Львівській області витрати на розкислення землі покриває держава з місцевого бюджету, якщо подати в обласну раду заявку.

Коли ви привели в норму кислотність, можете зайнятися внесенням добрив — в залежності від того, що у вас показав аналіз. Далі грунт потрібно обов’язково знезаразити.

Найлютіші вороги ягід — хрущ, земледуха і інші комахи. Коли ми готували поле в Тернопільській області, нам пощастило з погодою: частина хруща підмерзла. Потім ми глибоко зорювали, але все ж він дав про себе знати.

15

Це поле, розташоване біля лісу, не оброблялося до нас років 10-15. Хрущі зазвичай плодяться в кронах дерев і потім відкладають на полі личинки, які живуть і жиріють кілька років.

Плодово-вигідно

Після того, як грунт підготовлений, приступаємо власне до процесу посадки. Розсада буває різних типів — для весни та осені. Мені більше подобається працювати з саджанцями польової суниці фріго (маткові кущі найбільш високоврожайних сортів, які навесні висаджують в легкий грунт).

9

Краще всього брати клас А, А+. Приживлюваність у них дуже висока. Вони дорожчі, але є таке поняття, як total cost of ownership (сукупна вартість володіння), тобто у скільки обійдеться весь цикл.

Вона складається з вартості саджанців, який вони дають вихід, який буде збиток від непринявшихся рослин, наскільки вони спочатку здорові і чи з перевіреного джерела.

Все це капітальні витрати. Промисловий цикл конвенційної суниці польової — 3 роки. Іноді, якщо плантація сильна, і сорт не дрібніє, то і 4 роки. Поляки свою землю часом залишають на 5 років, але при цьому вони не женуться за врожайністю.

До речі, середня врожайність суниці по Україні складає більше 7 т/га. Конвенційні ферми середньої професійності показують результат на рівні 12-15 т/га залежно від сортів. Професійні господарства збирають 20-25 т/га.

Якщо ви вирішили заощадити на агрономі, то, можливо, з-за його відсутності отримаєте врожайність мінус 5 т з га. І тоді порахуйте — заощадили ви чи ні. По суті, якщо замість 10 т/га ви отримаєте 20 т/га, то у вас навіть висококласний агроном окупиться з двох гектарів. А якщо такий фахівець працює на аутсорсі — то і з ще меншої площі.

Про подальший процес посадки суниці та малини – у наступній частині майстер-класу

10170866_157827194387980_6254188816498239199_n-1-200x300Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України»