«Ерідон» та «Євросем» отримали добро на придбання підприємств, що входять у данську групу «Атлантик Агро Холдингз АпС», повідомляє АМКУ.

«Ерідон» тепер має можливість придбати частку в статутному капіталі підприємства «Антлантик Фармз» (Миронівка, Київська обл.) вищеназваної групи, що дає “Ерідону” більше 50% голосів у цьому підприємстві.

А «Євросем» може придбати частку в «Антлантик Фармз ІІ» (Драбів, Черкаська обл.), і перший отримає більш ніж 50% голосів у вищому органі управління цієї компанії.

Відзначимо, що «Ерідон» та «Євросем» входять в групу компаній «Ерідон». Група займається наданням всього комплексу послуг для сільськогосподарського виробництва (насіння, добрива, техніка, обладнання, інжиніринг та інше), а також має роботизовану МТФ, насіннєвий завод і 5 агропромислових підприємств.

Компанія «Ерідон» у цій структурі спеціалізується на постачанні ЗЗР, насіння польових культур і добрив.

«Атлантик Фармз» і «Атлантик Фармз ІІ» в структурі «Атлантик Агро Холдингз АпС» відповідали за рослинницький і тваринницький напрями.

«Атлантик Фармз» орендує під зернові і технічні культури близько 3 тис. га ріллі в селах Олександрівка, Македони та Вікторівка Миронівського району Київської області.

«Атлантик Фармз ІІ» крім рослинництва займається відгодівлею ВРХ і відомо, як один з виробників мармурового м’яса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...