Збитки, що зазнали кримські аграрії внаслідок посухи оцінюється більш ніж в 1 млрд рублів або понад $16 млн, повідомляє Крим.Реалії.

Півострів страждає від посухи. За словами Сергія Аксьонова, так званого голови Криму, «п’ять регіонів практично без краплі дощу».

Постраждали в основному зернові культури. Розмір збитку в процесі уточнення.

Напередодні так зване Міністерство сільського господарства Криму заявило, що «на значних площах» через нестачу вологи можуть загинути озимі та ярі культури. Кримські аграрії заявили місцевим ЗМІ, що вирощують пшеницю собі в збиток.

Нагадаємо, що Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал. Після анексії Криму Росією в 2014 році, постачання води на півострів була припинена.

Разом з тим Мінсільгосп РФ знизив прогноз щодо врожаю зерна через посушливі умови у ряді регіонів Росії. Як заявив директор департаменту рослинництва міністерства Петро Чекмарьов, згідно останнього прогнозу в період наливу колосу очікується жорстка посуха в ряді центральних регіонів Росії. Значно постраждає південь Ростовська області, Краснодарський краї, а в Криму засуха вже на половині територій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...