Якщо виростити чималий врожай картоплі цілком реально, то зі збутом у фермерів зараз великі проблеми. Про це в ефірі AgroFM розповів Ігор Завадський, генеральний директор «Солана Україна», що займається насінництвом.

«Особливо якщо вирощувати гектарів п’ять», — констатує фахівець.

За його словами, зазвичай у невеликих фермерських господарств немає пристосованих сховищ, щоб надовго зберегти врожай у якісному вигляді. Вони намагаються продати зібране якомога швидше.

І добре, якщо господарство знаходиться у зоні споживання картоплі. Якщо фермер знаходится в зоні інтенсивного вирощування, де скупкою займаються хіба що трейдери, треба готуватися отримати найнижчу ціну.

«У вас один вихід – отримати максимальний урожай при мінімальних відходах. Тобто ви повинні отримати з гектара не менше 40 тонн картоплі – і картоплі високої якості там має бути хоча б 90%», — радить Завадський.

Падіння ціни на картоплю, що спостерігається останнім часом, фахівець пояснює низькою якістю готової продукції.

З іншої сторони можна зрозуміти і виробника, каже Завадський. Фермер не завжди має можливість докупити техніку, довести її до певних кондицій. Але тоді треба просто зжатися – вирощувати менше, але робити якісний продукт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...