В екопоселенні Райська долина, розташованому в Великомихайлівському районі Одеської області, сімейне підприємство у співпраці з дикими бджолами робить «Правильний мед», повідомляє UHBDP.

Декілька років тому родина Патрушевых переїхала з Києва в екопоселення, щоб «стати ближче до землі» і отримувати «правильний» мед від бджіл, умови життя яких були б максимально наближені до природних.

Спочатку новоспечені бджолярі вчилися ловити рої бджіл, потім перейшли до спорудження вуликів-колод (за типом дупла) без рамок і вощини. Бджолам вулики сподобалися, тим більше, що виробники меду, який отримав торгову назву «Правильний мед», не втручаються в їхнє життя, щотижня зриваючи з їх будинку дах, щоб переставити рамки. Мед збирається один раз на рік після Медового спасу, причому лише чверть; три чверті залишаються бджолам для зимівлі.

Мед з колоди має іншу структуру, але за смаком не відрізняється від меду з вуликів. Однак, як екопродукт мед Патрушевих став користуватися гарним попитом.

Спочатку медом Патрушевих зацікавили одеські магазини екопродуктів. Потім «Правильний мед» почали продавати через Інтернет. Сьогодні сімейне підприємство створює власну мережу магазинів.

В асортименті компанії такі продукти як мед з брусницею, імбиром, обліпихою, калиною, фейхоа, кизилом, чорницею, прополісом, коктейль з олією розторопші, коктейль з пилком і кедровим маслом, трутневе молочко, перга з медом, бджолиний підмор і багато іншого. Кожен рік пасічники придумують нові нестандартні продукти. Так з’явилися «Мед з рожевим перцем» і «Чорниця з м’ятою в меду».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.