Фото: voiceofpeopletoday.com

У Львівській області в рамках проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні» збудують Кооперативний молокопереробний завод. Виробників молока області, які бажають долучитися до проекту – стати інвесторами та акціонерами заводу, запрошують до співпраці, повідомляють у Львівській ОДА.

Уряд Канади на реалізацію проекту виділяє $1 млн. Ще $300 тис. мають зібрати учасники проекту, які у майбутньому здаватимуть на завод свою продукцію. Виробникам, що здаватимуть молока від 100 л/день пропонують інвестувати 50 тис. грн, тим, хто буде здавати до 1500 л/день – 750 тис. грн.

«Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму, що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій», – заявив Павло Дигдало, начальник відділу розвитку кооперації та підприємництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Додаткову інформацію стосовно проекту виробники можуть отримати у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА, Львівській аграрній дорадчій службі (ЛАДС) чи КО «Рівноправність».

Проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що фінансується урядом Канади, реалізується у Львівській, Івано-Франківській, Дніпропетровській та Херсонській областях і спрямований на вирішення проблем дрібних та середніх виробників молока шляхом об’єднання у кооперативи.

Нагадаємо, у серпні минулого року за підтримки FAO та ЄБРР на Тернопільщині запрацював перший в Україні кооператив для виробництва молочних продуктів з молока екстра ґатунку. У нього об’єдналися ТОВ «Тернопільський молокозавод» та виробники молока ТОВ «Дзендзелівське» і ТОВ «Кищенці». У рамках кооперативу завод зобов’язався викупати всі об’єми молока екстра гатунку, виробленого партнерами. Виробники, у свою чергу, отримують частину прибутку від реалізації продукції, виробленої з їх сировини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.