ФАО в рамках гуманітарної допомоги надасть фермерам Луганської і Донецької області молоду птицю.

Допомога буде надана 2,75 тис. домогосподарствам, розташованим вздовж буферної зони. В період з 10 по 31 травня птицю доставлять в 32 села регіону, інформує Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

Кожне господарство зможе отримати на вибір 30 курчат, 25 індичат або 25 каченят. Як передбачається, поставлений молодняк птиці збільшить виробництво яєць і дозволить фермерам вийти на місцеві ринки.

Андре Арріаза, програмний менеджер ФАО, зазначив, що це вже друга хвиля розподілу птиці.

За його словами, досвід минулих років показав, що сільська безробітна освічена молодь здатна отримувати непоганий дохід від вирощеної птиці. «Жінки і студенти також можуть займатися невеликим бізнесом одночасно з повсякденною діяльністю», – говорить він.

Раніше фермери регіону отримали від ФАО по 10 кг комплексного корму («стартера») для забезпечення повноцінного харчування пташенят.

Всього в 2016-2018 роках організація надала підтримку 35 тис. домогосподарствам, розташованим у 8-км зоні від лінії розмежування, у вигляді різних сільсгоспресурсів: насіння овочів, систем крапельного зрошення, кормів для тварин і т.д. На черзі — роздача молодих кроликів.

Допомога фермерам регіону надається в рамках програми ФАО з реагування на надзвичайні ситуації в Україні. Програма реалізується за рахунок урядових коштів Канади, Франції та власних коштів ФАО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.