Агрохолдинг KSG Agro завершив перший квартал 2018 року з чистим прибутком $2,2 млн, що майже в 10 разів більше того ж показника у 2017 році ($232 тис.), свідчить звіт групи на Варшавській фондовій біржі.

При цьому виручка KSG за той же період підвищилася з $2,9 млн до $3,9 млн, а валовий прибуток зріс більш ніж у півтора рази — до $1,7 млн. Активи компанії на сьогодні досягли майже $62 млн.

Холдинг очолює колишній нардеп і екс-голова Дніпропетровської ОДА Сергій Касьянов. Акції KSG котируються на Варшавській фондовій біржі. У групі працюють майже 550 співробітників, і складається вона з 34 дочірніх підприємств, 28 яких зареєстровані в Україні, решта — на Кіпрі, Польщі, Люксембурзі та Швейцарії.

4 «дочки» залишилися в Криму, але там холдинг діяльність не веде. До речі, через їх втрати фінрезультати групи в 2014 році значно погіршились, виникли проблеми з погашенням долів і порушенням кредитних договорів.

Група була на межі припинення бізнесу. Щоб справитися з цим викликом, її керівництво змінило стратегію розвитку. Холдинг став ефективніше розвивати зерновий сегмент і свинарство, орієнтуватися на експортні контракти, виробляти паливні пелети і теплову енергію.