Молочна група «Мілкіленд» з активами в Україні, Росії і Польщі за підсумками першого кварталу 2018 року заробила €2,4 млн чистого прибутку, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це свідчать дані звіту групи, опублікованого на Варшавській фондовій біржі.

Виручка за звітний період скоротилася майже на 19%, до €30 млн. Валовий прибуток впав на 23%, склавши €5,3 млн.

При цьому показник EBITDA знизився до €1,6 млн, втративши порівняно з минулим роком 35%.

Найбільше доходу група отримала від діяльності в своєму російському підрозділі — 67% або €20 млн. Втім, приблизно як і за підсумками 2017 року.

Україна принесла групі чверть виручки — €6,7 млн. Варто відзначити, що це на 16% менше, ніж за перший квартал попереднього року. У самій групі пояснюють це скороченням обсягу продажів.

У Польщі «Мілкіленд» заробив €2,3 млн, або 8% від загальної виручки.

В групі також аналізують найприбутковіші сегменти. За перший квартал найбільше — 61% або €18 млн виручки — забезпечив сегмент цільномолочної продукції. У порівнянні з 1 кварталом 2017-го це на 16% менше у грошовому обчисленні. Ще €8,2 млн або 27% дали сир і вершкове масло. Решту приблизно €3,7 забезпечило сухе молоко та інша продукція.

До слова, група «Мілкіленд» — один з найбільших виробників молочної продукції на ринку України. Її виробничі потужності в Україні, Росії, Польщі можуть переробляти 1,33 млн тонн молока в рік. В Україні «Мілкіленд» належить 10 заводів.

Нагадаємо, за результатами 2017 року «Мілкіленд» отримав €7 млн чистого збитку, що в 3,5 рази менше, ніж за 2016 рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.