Фото: marinetraffic.com

Судно Bee, змінивши ім’я на Dallas, під прапором Союзу Коморських Островів, вивезло з портів Феодосії та Керчі кримське зерно врожаю 2017 року і направляється в єгипетський порт Александрія, повідомляє портал центру «Миротворець».

Як повідомляється, 3 травня судно пройшло через Босфор у Чорне море, заявило направлення на порт Кавказ і попрямувало у бік Керченської протоки, по дорозі змінивши прапор (раніше це піратське судно ходило під прапором Сьєрра-Леоне) і назву.

Перед проходженням під Кримським мостом, який будує Росія, судно вимкнуло AIS (Automatic Identification System — система в судноплавстві, що служить для ідентифікації суден) і здійснило захід у закритий порт Керч. Там компанія Новик-Керч завантажила Dallas зерном в обсязі близько 2300 тонн. Але для судна цього замало – потрібно дозавантаження. Тому воно попрямувало в інший закритий кримський порт – Феодосію.

У порт Феодосія Dallas зайшов вранці 10 травня. Тут судно зробило дозавантаження зерном і 13 травня вийшло в море.

Нині Dallas знаходиться в Чорному морі по дорозі в порт Александрія.

Нагадаємо, протягом квітня в порти Криму здійснили захід 26 вантажних суден і танкерів. Всі — під прапором РФ. Заходи відбувалися в порти окупованих Севастополя, Феодосії та Керчі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...