Europe111 696x464

Експорт українських продовольчих товарів у 2017 році збільшився на 37,4%. Він склав майже 50% зростання експорту до країн Європи та 25% зростання загального експорту товарів, повідомляється у аналітичному звіті Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України.

У структурі експорту продовжували переважати сировинні товари, проте помітним стає і поступовий ріст експорту нішевих товарів і готових виробів. Зокрема, у 2017 році експорт вершкового масла виріс у 5,5 рази, горіхів – у 2,2 рази, соків – у 1,7 рази.

Збільшуються поставки доволі «екзотичної» продовольчої продукції. Наприклад, експорт свіжих ягід (чорниці та журавлини) зріс на 23,5%. Також у структурі експорту зміцнили свої позиції варення та джеми, равлики і молюски, віск бджолиний, троянди тощо.

Якщо порівнювати з 2012 роком, у експорті 2017 році суттєво збільшилася частка олійних продуктів. Українські експортери наростили також поставки готових зернових продуктів, м’ясних та молочних продуктів, перероблених овочів.

Snymok Ekrana 122

Лідирувати у експорті продовольства продовжують зернові (в першу чергу, кукурудза), олія та олійні. Вони забезпечили 75% загального приросту експорту продтоварів до ЄС. Цьому сприяли як значні врожаї 2016 та 2017 років, так і збільшення річних квот на експорт окремих товарів до країн ЄС.

Майже 90% обсягу українського експорту продтоварів здійснюється до 10 країн Європи, лідером серед яких стали Нідерланди. Причиною цьому послугував істотний приріст закупівель насіння ріпаку, соєвих бобів і кукурудзи. Також суттєво зросли поставки до цієї країни м’яса птиці (у 2,4 рази) та вершкового масла (у 4,2 рази), хоча їх частка залишилися достатньо невеликою.