Експорт українських продовольчих товарів у 2017 році збільшився на 37,4%. Він склав майже 50% зростання експорту до країн Європи та 25% зростання загального експорту товарів, повідомляється у аналітичному звіті Департаменту монетарної політики та економічного аналізу Національного банку України.

У структурі експорту продовжували переважати сировинні товари, проте помітним стає і поступовий ріст експорту нішевих товарів і готових виробів. Зокрема, у 2017 році експорт вершкового масла виріс у 5,5 рази, горіхів – у 2,2 рази, соків – у 1,7 рази.

Збільшуються поставки доволі «екзотичної» продовольчої продукції. Наприклад, експорт свіжих ягід (чорниці та журавлини) зріс на 23,5%. Також у структурі експорту зміцнили свої позиції варення та джеми, равлики і молюски, віск бджолиний, троянди тощо.

Якщо порівнювати з 2012 роком, у експорті 2017 році суттєво збільшилася частка олійних продуктів. Українські експортери наростили також поставки готових зернових продуктів, м’ясних та молочних продуктів, перероблених овочів.

Лідирувати у експорті продовольства продовжують зернові (в першу чергу, кукурудза), олія та олійні. Вони забезпечили 75% загального приросту експорту продтоварів до ЄС. Цьому сприяли як значні врожаї 2016 та 2017 років, так і збільшення річних квот на експорт окремих товарів до країн ЄС.

Майже 90% обсягу українського експорту продтоварів здійснюється до 10 країн Європи, лідером серед яких стали Нідерланди. Причиною цьому послугував істотний приріст закупівель насіння ріпаку, соєвих бобів і кукурудзи. Також суттєво зросли поставки до цієї країни м’яса птиці (у 2,4 рази) та вершкового масла (у 4,2 рази), хоча їх частка залишилися достатньо невеликою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...