Північноамериканська Fair Oaks Farm, розташована між Чикаго та Індіанаполісом, є популярною туристичною визначною пам’яткою Середнього Заходу і відома під неофіційною назвою «Сільськогосподарський Діснейленд».

0aa7828bb7a1c4368ee4
“Молочна пригода” починається

Гості Fair Oaks Farms можуть здійснити «Молочну пригоду», спробувати фермерське життя на доїльної каруселі та в родовому центрі, пройти підготовку в Свинячому центрі (недавно відкритий як доповнення до The Pig Adventure), вибрати сад мрії, відвідати коптильню, завод з виробництва сиру, музичний фестиваль, 3D / 4D кінотеатр, дитячий парк розваг і багато іншого.

496c5fb73226ff92
Fair Oaks Farm управляє 11-ю молочними фермами, кожна із яких має 3500 корів. Корів доять до 72 каруселей.

Травневий рекламний проспект обіцяє ознайомлення з інноваційними практиками «молочної та свинарскої вітрини США», також методами піару, який допомагає сільськогосподарським і екологічним зусиллям компанії.

Наприклад, Fair Oaks Farms перетворює коров’ячий і свинячий гній за допомогою анаеробних варочних котлів на енергію, і, таким чином, значно знижує залежність від природного газу та електроенергії в процесі виробництва молока та м’яса. Щорічно на фермі побувають понад 300 тис. відвідувачів.

Fcbc8e3f447d9c0f
Пологове відділення

Цікаво, що Fair Oaks Farms починалася як молочна ферма з іншою гранд-ідеєю: розкласти коров’яче молоко на білки, жири і т.д. і створити його заново, «поліпшивши» матір-природу, або, принаймні, навчити її новим трюкам. В даний час Fair Oaks Farms в рівноправному партнерстві з Coca-Cola виробляє супер-молоко Fairlife, яке має підвищений вміст кальцію і білка, але при цьому в напої немає цукру і лактози.

55db8610c5e52 Image
Pork Education Center розповість дітям про продукти, які отримують від свиней

Про місію Fair Oaks Farms керівник компанії Гері Корбетт сказав так: «Більшість споживачів в наші дні не мають ніякого відношення до сільського господарства 21 століття, вони – чистий аркуш. Ми повинні цей аркуш заповнити, розбуркати людей, розповісти їм про дивовижу, якою є сільське господарство сьогодні».

59fbb292d0530 Preview
Fair Oaks Farms у співпраці з Marriott закінчує будівництво «амбарного» готелю на 99 номерів.