Вперше з 2012 року Міністерство сільського господарства США (USDA) розраховує на збільшення міжнародної торгівлі всіма видами м’яса.

Експерти USDA очікують, що експорт свинини і м’яса птиці збільшиться на 1-2% порівняно з 2017 роком, а яловичина — на 5%, досягнувши нового показника майже 10,5 млн т.

Згідно з прогнозом, це можливо завдяки збільшенню глобального пропозиції яловичини. Цьому сприяло зростання виробництва у провідних експортних регіонах США, Південної Америки та Австралії.

Причина такої динаміки — збільшується попит на яловичину в країнах, які не можуть самі себе повністю забезпечити м’ясом, особливо в Азії, Африці та Близькому Сході.

В Україні USDA також прогнозує зростання виробництва м’яса, зокрема потенціалу свинарства — з 8 млн. голів (станом на квітень 2018 р.) до 9,6 млн. голів до жовтня. Однією з причин вони називають стабілізацію ситуації щодо АЧС.

Український свинячий експорт прогнозується на жовтень в обсязі 35 тис. голів. Це стільки ж, скільки країна вивезла в минулому квітні. Зате імпорт в Україну свинини скоротиться до жовтня до 3 тис голів з 12 тис. у квітні.

Як очікує американське міністерство, Україна відповість на зростаючий попит з боку ЄС, Близького Сходу та Північної Африки та збільшить поставки м’яса птиці на 18% — до 310 тис. т.

USDA зазначає також, що на м’ясному ринку все більш важливою стає роль Китаю як глобального покупця. Так, у 2018 році імпорт Китаю досяг рекордних 1,2 млн т яловичини, що наближає Піднебесну до найбільшого імпортера цього вида м’яса в світі — США. Вони закуплять 1,38 млн т.