ТзОВ «Гудвеллі Україна» (колишня назва — «Даноша») днями підписала меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з Галицькою райдержадміністрацією, Галицькою райрадою та Галицькою міськрадою. Згідно з документом, сторони отримують ряд зобовязань і, крім того, погоджують будівництво м’ясопереробного заводу ТзОВ «Ґудвеллі Україна» на території Вікторівської сільської ради, повідомляється на сайті Галицької РДА.

Узгодження місця будівництва нового заводу тривало останніх кілька років. За можливість створення на своїй території нового виробництва конкурували кілька районів Івано-Франківської області, адже будівництво заводу сприяє створенню 700 нових робочих місць.

Обране місце виявилося найбільш вдалим з огляду на те, що неподалік у Галицькому районі знаходяться свинокомплекси та поля компанії, а в с. Тустань будується біогазовий завод.

Як зазначено у повідомленні, цей проект має також і соціальну складову, оскільки завдяки його реалізації жителі чотирьох сільських рад отримають доступ до якісної води та зможуть, в перспективі, підключитись до системи централізованої каналізації.

«Гудвеллі Україна» — крупний виробник свинини, потужності якого розташовані на Прикарпатті. Земельний банк компанії складає майже 30 тис. га, поголів’я свиней – понад 14 тис. Компанія має власний комбікормовий завод та потужності зберігання зерна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.