Тепер французьким покупцям не вдасться купити веганський бекон або веганський сир. Згідно з нещодавно прийнятим законопроектом, використання «м’ясних» слів для просування веганських продуктів заборонено, передає rodovid.

Продукти харчування, створені без використання м’яса, більше не будуть називати «стейком», «ковбасою» або «сосисками». Правила поширюються і на молочні продукти, тобто більше не буде веганського сиру або соєвого молока.

Недотримання цієї вимоги тягне за собою штраф до €300 тис.

Законопроект був представлений у вигляді поправки до закону про сільське господарство, запропонованої депутатом-фермером, який стверджував, що використання зазначених слів збиває з пантелику споживачів. Багато хто не погодилися з ним, заявивши, що покупці можуть переплутати веганські стейки і звичайні м’ясні продукти. Тим не менш, прийняте рішення може свідчити про те, що французька м’ясна промисловість відчуває себе під загрозою через зростання популярності рослинних продуктів.

Аналогічні ініціативи розглядаються прямо зараз у США, де Асоціація американських скотарів наполягає на аналогічній забороні з боку Міністерства сільського господарства, заявивши, що використання назв, пов’язаних з м’ясом, на веганских продуктах вводить в оману споживачів і заважає розвитку м’ясної промисловості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.