Small E1464095932525 696x462

Окупність качиного бізнесу при правильній організації не перевищує 4 місяців. Про це свідчать розрахунки homebiznes.in.ua.

Качки швидко набирають вагу, вони витривалі й прості в догляді. Процес вирощування качок є практично безвідходним: пух молодих особин дуже дорогий, послід використовується як високоякісне добриво, а качина печінка реалізується, в основному, в ресторани за хорошою ціною. В Україні качині яйця цінуються менше за курячі, тому вони реалізуються на хлібозаводи і на інкубацію. Качині яйця – бонус, основний дохід, все ж, приносить м’ясо.

Вибір породи залежить від типу виробництва. Розрізняють м’ясні продуктивні породи качок, породи для виробництва яєць, і породи, які гарні і для м’яса, і для яєць.

Як правило, качиний бізнес будується навколо м’ясної пекінської породи. Пекінські качки рано досягають ринкової ваги (каченята віком півтора місяця вже мають масу близько 2,4-3,1 кг), мають високу яйценоскість (від 85 до 140 штук на рік від однієї качки). Однак, вони погано висиджують яйця і рідко вирощують виводок. Тому потрібні інші породи, наприклад, руанська. Вона росте повільніше, ніж пекінська, і досягає порівнянної ваги протягом 5-6 місяців. Повільний ріст і кольорове оперення роблять руанского породу менш привабливою для комерційного виробництва.

Рентабельність вирощування однієї качки перевищує 50%, та залежить від кількості поголів’я. Оптимальна кількість для початку виробництва становить 300 каченят плюс 13 дорослих особин, три з яких качури, а десять несучки.

Найкращою умовою для розведення цих птахів є наявність природних вигулів з водоймами. Вода потрібна качкам для спарювання; інакше качки відкладатимуть незапліднені яйця, і ви не отримаєте каченят.

Качки практично всеїдні, без проблем вживають і переварюють і їжу рослинного, і тваринного походження. У теплу пору року, при наявності вигулу, їм потрібна буде тільки підгодівля.